Nazwa Firmy: Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent
NIP
Domena: http://eventhostessy.pl/
Telefon 533 077 720
Adres Humańska 8
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-789
Opis:

Hostessy potrzebne są podczas wielu różnych wydarzeń. Jeśli organizujesz akcję promocyjną, konferencję lub pokaz, to na pewno przydadzą Ci się odpowiednio wyszkolone hostessy. Gdzie najlepiej ich szukać? Polecamy największą bazę modelek i promotorekw Polsce EventHostessy. U nich znajdziesz hostessy z całego kraju, możesz wybrać interesujące Cię miasto i sprawdzić, jakie dziewczyny znajdziesz wśród hostess, które zatrudniają w okolicy. Dzięki szeroko rozbudowanej bazie oraz zakresie działania możesz skorzystać z ich usług w dowolnym miejscu w Polsce.
Nieważne, czy potrzebne są Ci hostessy w Gdańsku, czy w Poznaniu. U nich znajdziesz bazę dziewczyn ze wszystkich miast i miasteczek. Odwiedź ich stronę: eventhostessy.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Skontaktuj się z nimi w celu dogadania szczegółów i zatrudnij doświadczone promotorki na swoje wydarzenie.

Data dodania: 05-10-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent


Ida Sobczak dodał komentarz 2018-03-21 11:14:00} Ocena 5

Jedna z największych i najlepszych agencji hostess w całej Polsce, nie tylko w Warszawie. Miałam okazje być na wielu eventach, gdzie hostessy były właśnie z tej agencji i za każdym razem byłam pod wrażeniem ich umiejętności i znajomości języka angielskiego. Nie mówiąc już o walorach cielesnych oczywiście :)


Firmy w okolicy

Taxi Bagażówka

Warszawa

Komputronik Biznes

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa