Nazwa Firmy: Bio - baseny
NIP 779-197-02-46
Domena: http://www.bio-baseny.pl
Telefon 605 061 831
Adres Obornicka 76
Miejscowość Suchy Las k/Poznania
Kod pocztowy 62-002
Opis:

W zakres działania firmy BIO wchodzi projektowanie basenów. Oferta przedsiębiorstwa widnieje na stronie bio-baseny.pl. Dzięki basenowi wyprodukowanemu na wymiar można urozmaicić przestrzeń ogrodową wokół domu lub zapewnić sobie atrakcję wewnątrz mieszkania. Budowa basenu to proces skomplikowany, który powinni realizować specjaliści z doświadczeniem.

Pracownicy firmy BIO podejmują się zleceń nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Warto nadmienić, że przedsiębiorstwo ma w ofercie niecki basenowe. Baseny, które urozmaicają ofertę firmy, są trwałe i świetnie się prezentują, dodając przestrzeni oryginalnego stylu. Fachowcy z firmy BIO dokładają starań, by każdy projekt zrealizować z dbałością o każdy detal i szczegół. Specjaliści dbają o to, by obrzeże basenu było wykonane z antypoślizgowego tworzywa, a do produkcji wykorzystują najlepszej jakości materiały.

Data dodania: 08-01-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Bio - baseny


Tebin dodał komentarz 2018-05-28 09:36:09} Ocena 5

Projektowanie basenów przez firmę Bio - baseny stoi na wysokim poziomie. Świetne realizacje basenów pod wymiar i bogata oferta już gotowych projektów.


Firmy w okolicy

TreeDental

Gniezno

Noti Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

BHP-KOMPLEX

Komorniki