Nazwa Firmy: Dywaneo.pl
NIP 7342846991
Domena: http://dywaneo.pl/
Telefon
Adres Orawska 5
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300
Opis:

Aranżując pokój naszego dziecka musimy postarać się oczywiście o to, aby był on bezpieczny, ale także i swoim wyglądem wpasowywał się w potrzeby bardzo młodego człowieka. Dobrym pomysłem jest zakupienie dywanu z kolorowymi wzorami, lubianymi przez dzieci. Sklep Dywaneo może zaoferować bardzo szeroki wybór takich właśnie produktów, w tym piękne dywany dla chłopców, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.

Firma bardzo dba o to, aby prezentować w swojej ofercie wyłącznie dywany znanych oraz cenionych producentów, które wykonywane są w oparciu o najlepszej klasy materiały. Warto już teraz zajrzeć na stronę dywaneo.pl i sprawdzić ogromny wręcz wybór dywanów, w tym takich dedykowanych dzieciom, czyli pięknych i łatwych w utrzymaniu czystości. Co bardzo istotne, dywany dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Data dodania: 13-08-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Dywaneo.pl


tarousur dodał komentarz 2018-03-20 11:46:18} Ocena 4

Mojemu synkowi bardzo spodobał się dywan, na którym widnieją zebry i taki mu zakupiłem na Dywaneo.pl. Ogólnie interesuje się światem zwierząt - chyba rośnie mi w domu przyszły biolog. :)


Firmy w okolicy

Ceram City

Kraków

Monitoring & IT

Kraków

NopaBud

Wadowice