Nazwa Firmy: English Bay
NIP 5992944119
Domena: http://www.english-bay.pl/
Telefon 697089240
Adres Kosynierów Gdyńskich 82
Miejscowość Gorzów Wlkp.
Kod pocztowy 66-400
Opis:

Poprawa umiejętności językowych jest bardzo ważna dla osób w każdym wieku, które chcą opanować obcą mowę jak najlepiej. W szczególny sposób dotyczy to uczniów szkół różnych szczebli, którzy potrzebują wiedzy językowej w celu zaliczenia ważnych sprawdzianów i egzaminów. Przede wszystkim jednak uczą się dla samych siebie, choć nie zawsze są zadowoleni z efektów. English Bay poleca swoje wsparcie w obszarze skutecznych korepetycji, dzięki którym nawet młodzi ludzie ze sporymi brakami w wiedzy są w stanie efektywnie je uzupełnić.

Doświadczona kadra, składająca się z wysokiej klasy specjalistów o gruntownym wykształceniu, potrafi dotrzeć nawet do najbardziej problemowych uczniów. Podczas zajęć mogą się też doskonale rozwinąć uczniowie o wyraźnych predyspozycjach, dla których program nauczania w szkole to za mało. Korepetycje w Gorzowie Wielkopolskim są teraz atrakcyjne cenowo i jednocześnie doskonałe pod względem merytorycznym.

Data dodania: 03-10-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie English Bay


Rafał Wiśniewski dodał komentarz 2018-08-02 11:49:21} Ocena 3

Korepetycje w English Bay bardzo przydały się mojemu synowi i teraz postanowił pisać maturę z tego języka, bo dzięki specjalistom z w/w firmy chłonie wiedzę w tym języku jak gąbka.


Firmy w okolicy

Sztukateria Elewacyjna DIAMENT

Świdnica

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

alleBHP

Nowa Sól