Nazwa Firmy: Grupa EGA
NIP
Domena: http://ega.pl/
Telefon 795 437 242
Adres Żaglowa 24
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-560
Opis:

Duże budynki użyteczności publicznej wyglądają znacznie lepiej, kiedy są w odpowiedni sposób ozdobione. A jak najlepiej można je ozdobić, jeśli nie naturalnym kamieniem, który świetnie się do tego celu nadaje, dodając całości wyjątkowego dobrego charakteru i imponującego wyglądu, który trudno w jakikolwiek inny sposób zastąpić? Najlepiej właśnie prezentuje są marmur, który teraz hurtownia sprzedaje w o wiele niższych cenach niż do tej pory.

Jeśli chcesz się o tym przekonać, wejdź na stronę ega.pl.  Znajdują się  tam wszystkie szczegółowe informacje o tej hurtowni, łącznie z jej ofertą i cennikiem, z którym od razu możesz się zapoznać, żeby już za chwilę złożyć zamówienie na wszystkie elementy, których potrzebujesz.  Będziesz mógł beż żadnych problemów zająć się urządzaniem każdej przestrzeni, która czeka jeszcze na odpowiednie zagospodarowanie.

Data dodania: 12-09-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Grupa EGA


yedsuemuc dodał komentarz 2018-08-06 09:55:38} Ocena 5

Uważam, że kamień naturalny ciągle jest w modzie - nie tylko świetnie zdobi, ale również jest doporny na uszkodzenia. Dobrym przykładem są marumurowe posadzki. Dobrze jest je kupować u sprawdzonych dostawców, a takim jest Grupa EGA.


Firmy w okolicy

Pogotowie Statystyczne

Gdańsk

Apteka GEMINI

Gdańsk

SzipSzop.pl

Gdańsk