Nazwa Firmy: Lulkowo.pl
NIP 9512419089
Domena: https://www.lulkowo.pl/
Telefon 885 900 851
Adres Sarmacka 12
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-972
Opis:

Zabawki które rozwijają wszystkie zmysły to specjalność sklepu Lulkowo.pl. Można w nim znaleźć akcesoria, które rozwijają motorykę dzieci,mowę a także słuch. Do grupy takich zabawek należą między innymi przystosowane dla potrzeb dzieci instrumenty muzyczne.

Stolik muzyczny dla dzieci to pełna kolorów zabawka wykonana z drewna. Została wyposażona w talerz perkusyjny wydający dźwięki, a także w 5-tonowe cymbałki i membranę podobną do bębenka. Dziecko używa stolika muzycznego za pomocą dwóch drewnianych pałeczek dołączonych do zestawu. Niewielki rozmiar stolika sprawia, że jego przechowywanie jest wygodne, a użycie możliwe w każdym momencie. 

Zabawki dźwiękowe są niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci, które szybko wychwytują nowe bodźce z otoczenia. Takich muzycznych zabawek w ofercie sklepu Lulkowo jest bardzo dużo. 

Data dodania: 06-06-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)




Opinie o firmie Lulkowo.pl


Karol Witkowski dodał komentarz 2018-08-23 10:18:05} Ocena 5

Taki stolik muzyczny zakupiliśmy dla mojej 1,5-rocznej córeczki i bardzo się jest spodobał ten prezent. Cały czas przy im siedziała bo wszystko ją interesowało - każdy przycisk czy każdy przesuwak.


Firmy w okolicy

Taxi Bagażówka

Warszawa

Komputronik Biznes

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa