Nazwa Firmy: Nowoczesny Angielski
NIP 581-16-37-975
Domena: https://www.nowoczesnyangielski.pl/
Telefon +48 789 100 288
Adres Garbary 1
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Opis:

Znajomość języka angielskiego to często przepustka do lepiej płatnej pracy, a także większa swoboda podczas poszukiwania pracy za granicą czy podczas wakacyjnych, zagranicznych wyjazdów. Na naukę języka nigdy nie jest za późno, dlatego szkoła językowa Nowoczesny Angielski przygotowała specjalną ofertę skierowaną wyłącznie do osób dorosłych. Szkoła organizuje kursy językowe w Elblągu, na różnych poziomach zaawansowania językowego, dzięki czemu naukę mogą rozpocząć również te osoby, które nigdy wcześniej nie uczyły się języka angielskiego.

Szkoła bazuje na nowoczesnych metodach dydaktycznych, na tzw. metodzie Colina Rose, która pozwala uczyć się w znacznie szybszym tempie. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a czynione przez Ciebie postępy językowe są naprawdę spektakularne i to nawet wtedy, gdy uważasz się za osobę niezdolną do nauczenia się nowego języka obcego.

Data dodania: 02-09-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Nowoczesny Angielski


ereateato dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14} Ocena 5

Dla mnie takie nowoczesne metody dydaktyczne w nauce języków obcych, faktycznie pozwalają na szybkie przyswojenie umiejętności. Np. w języku angielskim w obrębie: mowy, pisania, słuchania, czytania czy gramatyki, można w miarę szybko zauważyć u siebie postępy. Przez co stajemy się bardziej zmotywywani do dalszej nauki.


Firmy w okolicy

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława