Nazwa Firmy: Splendear.com
NIP 951-241-96-98
Domena: https://splendear.com/
Telefon +(48) 781-140-040
Adres Osmańska 5
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-823
Opis:

Do najbardziej uznanych na świecie odzieżowych marek należy Hilfiger, który cieszy się dużą popularnością również w naszym kraju. Marka ta słynie z klasycznych wzorów i fasonów, w których nie brakuje nawiązań do najnowszych modowych trendów.

Wiele elementów garderoby tej marki można znaleźć w profesjonalnym sklepie online Splendear.com. Ceny dostępnych tam produktów dla niej i dla niego są bardzo atrakcyjne. Sklep oferuje dodatkowo interesujące promocje oraz posezonowe wyprzedaże.

Robiąc zakupy w tym internetowym salonie, można ubrać się od stóp do głów i stworzyć różne gotowe stylizacje. W sklepie znajdują się takie markowe elementy garderoby, jak: skarpety, bielizna, tenisówki, botki, spodnie, T-shirty, swetry, kurtki, szale oraz czapki. Nie brakuje również estetycznych dodatków w postaci torebek, saszetek oraz pasków.

Data dodania: 07-11-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Splendear.com


asted dodał komentarz 2018-03-14 15:40:52} Ocena 3

Jako fan markowej odzieży, mogę powiedzieć, że nie dziwi mnie ta popularność ubrań od Hilfigera. Jeśli chce się modnie wyglądać, to stylizacje od niego warte są każdej wydanej złotówki. ^.^


Firmy w okolicy

Taxi Bagażówka

Warszawa

Komputronik Biznes

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa